دنتال زعفرانیه

درباره ی این کلینیک

ما در دنتال زعفرانیه خدمات مختلف مرتبط با زیبایی همچون کاشت ایمپلنت دندان، ایمپلنت دندان وی آی پی، کامپوزیت دندان، کامپوزیت دندان وی آی پی، طراحی لبخند، طراحی لبخند دیجیتال، جرم گیری دندان ها، لمینت دندان و ارتودنسی دندان انجام میدهیم. کلینیک دنتال زعفرانیه با مدیریت دکتر علیرضا جلالوند توسعه داده شده است؛ بنابراین شما نیازی به نگرانی درباره کیفیت خدمات دندانپزشکان دنتال زعفرانیه ندارید.

دکتر جلالوند شخصا بر روی پروسه استخدام و کیفیت خدمات دندانپزشکان دنتال زعفرانیه نظارت میکنند و اطمینان حاصل میکنند که تنها بهترین دندانپزشک های زیبایی تهران و ایران مشغول فعالیت در دنتال زعفرانیه هستند. همچنین دکتر جلالوند و مجموعه دنتال زعفرانیه مستقیما بر واردات دستگاه ها و مواد مصرفی در خدمات دندانپزشکی توسط دندانپزشکان این مجموعه نظارت میکنند. تمامی مواد مصرفی و دستگاه های مورد استفاده در دنتال زعفرانیه از سوئیس وارد ایران میشوند. در نظر داشته باشید که سوئیس یکی از پیشروترین کشورها در ساخت دستگاه ها و مواد مربوط به دندانپزشکی می باشد. 

طی بیش از ده سالی که آماده ی خدمت رسانی به زیباجویان در دنتال زعفرانیه بوده ایم، این افتخار را داریم که بیش از صد ها هنرمند، بلاگر، ورزشکار و افراد مشهور به ما مراجعه کرده اند و رضایتشان را از خدمات ما به اطلاع دیگران رسانده اند. 

در صورتی که به دنبال لبخندی زیبا هستید، در انتخاب دنتال زعفرانیه شک نکنید. در دنتال زعفرانیه بیش از ده دندانپزشک مختلف مشغول به فعالیت هستند که تماما عملکرد آنها مورد ضمانت و تایید می باشد. همچنین دنتال زعفرایه مشغول همکاری با برترین آزمایشگاه های ساخت روکش در تهران می باشد که فعالیت آنها و کیفیت خدماتشان برای همگان ثابت شده است.

دنتال زعفرانیه

دنتال زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، روبروی مرکز خرید پالادیوم

ساعات کاری :

از ساعت 8 الی 17

تلفن تماس :
02122172853-02122438771