دنتال زعفرانیه

کامپوزیت VIP

آدرس:

تهران، زعفرانیه ، مقدس اردبیلی،  روبروی مرکز خرید پالادیوم ، پلاک ۸۱ ، واحد ۷۲

ساعات کاری :

از ساعت 8 الی 17

تلفن تماس :
02122172853-02122438771

شرح خدمت

قیمت کامپوزیت ونیر نسبت به روش های دیگر اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی مانند لمینت دندان قیمت پایین تری دارد ، اما این تنها ویژگی کامپوزیت ونیر نیست.

کامپوزیت ونیر به عنوان یک روش محافظه کارانه شناخته می شود به همین دلیل یکی از ویژگی های منحصر بفرد این روش محسوب می گردد ، محافظه کارانه بودن این روش به این معنی است که در این روش دندان ها تراش نمیخورند و آسیبی به مینای دندان نمیرسد.

امروزه پیشرفت در ساخت مواد کامپوزیتی به حدی رسیده که تقریبا هر مشکل دندانی اعم از به هم ریختگی های خفیف دندانی ، شکستگی دندانها ، پر کردن دندان ها ، بستن فاصله بین دندان ها و مهمتر از هر چیزی انجام اصلاح طرح لبخند را با کامپوزیت ونیر ممکن ساخته است.

قیمت کامپوزیت ونیر با توجه به به صرفه بودن آن و سرعت انجام تنها در یک جلسه ، آن را به یک روش پرطرفدار تبدیل کرده به طوری که در طول یک جلسه می توان دندان ها و لبخندی فوق العاده زیبا و لبخند هالیوودی را تجربه کرد.

دوام و استحکام بالای کامپوزیت ونیر باعث شده ، پر کردن دندان ها با روش آمالگام جای خودش را به این روش بدهد ، کامپوزیت دندان موادی همرنگ دندان هستند که می توانند زیبایی و طبیعی بودن دندان را برگرداند و دیگر هیچ دندانی به علت تیره بودن مواد آمالگام بد رنگ و بد شکل نشود.

عدم نیاز به ساخت و اجرای کامپوزیت دندان در خارج از مطب دندانپزشکی و اجرای آن تنها توسط دندانپزشک زیبایی باعث شده زیبا شدن دندان ها و اصلاح طرح لبخند وابستگی بسیاری به تجربه و هنر دندانپزشک زیبایی داشته باشد.

دنتال زعفرانیه

فلوشیپ زيبايی از دانشگاه جنوا ایتالیا ؛ فلوشیپ ایمپلنت از ICOI آمریكا ؛ دارای مدرک طراحی لبخند ديجيتال از دانشگاه UCLA آمريكا

دندانپزشکی زیبایی شامل طیف وسیعی از تکنولوژی هایی است که از سیستم های تحت کنترل کامپیوتر استفاده می کند مثل سیستم های اسکنر، کد کم و 3D پرینت که این ابزارهای کامپیوتری میتوانند کمک شایانی به دندانپزشک زیبایی برای دستیابی به درمانهای اصولی و دقیق در طراحی لبخند بنمایند.

ما با کنار هم قرار دادن این ابزارهای کامپیوتری در لابراتوار پیشرفته اختصاصی طراحی لبخند مان در تهران ، توانسته ایم این امکان را برای مراجعه کنندگانمان فراهم کنیم که لمینتشان را خودشان سفارش بدهند و ما دقیقا همان را با توجه به شکل ، آناتومی و رنگ و جزئیاتی که سفارش داده میشود با بهترین متریال و کیفیتی در لول اول جهانی بسازیم.