دنتال زعفرانیه

ایمپلنت

آدرس:

تهران، زعفرانیه ، مقدس اردبیلی،  روبروی مرکز خرید پالادیوم ، پلاک ۸۱ ، واحد ۷۲

ساعات کاری :

از ساعت 8 الی 17

تلفن تماس :
02122172853-02122438771

شرح خدمت

کاشت یک روزه ایمپلنت دندان که به آن بارگذاری فوری ایمپلنت یا ایمپلنت یک روزه نیز گفته می‌شود، تکنیکی است که در آن می‌توان در همان روز کاشت ایمپلنت، روکش دندان موقتی بر روی ایمپلنت نصب کرد تا جای خالی دندان پر شود.

به این صورت می‌توانید زیبایی لبخند خود را در مدتی که باید ایمپلنت به استخوان فک جوش بخورد (سه تا شش ماه)، حفظ کنید.

ایمپلنت دندان یکی از بهترین و محبوبترین راه حلها برای افرادی است که دندان خود را از دست داده اند، گزینه های دیگر به جز ایمپلنت دندان شامل دندان مصنوعی است اما از طرفی مزیت دندان مصنوعی فوری بودن آن است.

امروزه ایمپلنتهای یک روزه یا ایمپلنت فوری وارد بازار شده اند که این مشکل طولانی بودن درمان را حل کرده اند.

این روش برای بیمارانی مناسب است که نمی‌خواهند جای دندان خالی بماند و چهره بی ‌دندان داشته باشند (مانند مواردی که دندان جلویی وسطی از دست رفته و جای آن خالی است)؛ همچنین باید تراکم استخوان فک بیمار برای پشتیبانی ایمپلنت و تحمل نیروی فک کافی باشد.

متأسفانه همه افراد شرایط لازم برای انجام این روش را ندارند.

در هر حال کیفیت درمان ایمپلنت بستگی به مدت زمانی دارد که به آن اختصاص می دهید ، بهتر است کاشت یک روزه ایمپلنت را تنها برای دندانهای قدامی ( دندان های جلویی ) انجام دهید و برای دندان های عقبی ( خلفی ) نیز وقت بیشتری اختصاص دهید.

دنتال زعفرانیه

فلوشیپ زيبايی از دانشگاه جنوا ایتالیا ؛ فلوشیپ ایمپلنت از ICOI آمریكا ؛ دارای مدرک طراحی لبخند ديجيتال از دانشگاه UCLA آمريكا

دندانپزشکی زیبایی شامل طیف وسیعی از تکنولوژی هایی است که از سیستم های تحت کنترل کامپیوتر استفاده می کند مثل سیستم های اسکنر، کد کم و 3D پرینت که این ابزارهای کامپیوتری میتوانند کمک شایانی به دندانپزشک زیبایی برای دستیابی به درمانهای اصولی و دقیق در طراحی لبخند بنمایند.

ما با کنار هم قرار دادن این ابزارهای کامپیوتری در لابراتوار پیشرفته اختصاصی طراحی لبخند مان در تهران ، توانسته ایم این امکان را برای مراجعه کنندگانمان فراهم کنیم که لمینتشان را خودشان سفارش بدهند و ما دقیقا همان را با توجه به شکل ، آناتومی و رنگ و جزئیاتی که سفارش داده میشود با بهترین متریال و کیفیتی در لول اول جهانی بسازیم.