کلینیک تخصصی دندانپزشکی پیراسته

درباره ی این کلینیک

کلینیک تخصصی دندانپزشکی پیراسته یک کلینیک دندانپزشکی عمومی می باشد که خدمات عمومی نظیر ارتودنسی دندان، جرم گیری دندان، کشیدن دندان، ترمیم دندان و جراحی دهان ارائه میدهد. هدف کلینیک تخصصی پیراسته ارائه خدمات عمومی بهداشت دهان و دندان می باشد.

همچنین در کلینیک پیراسته متخصصان لثه (پریودنتیست ها) مشغول به فعالیت می باشند و خدمات مرتبط با بیماری های لثه به شما ارائه میدهند. پریودنتیست ها میتوانند در تمامی مراحل مربوط به بیماری های لثه شما را راهنمایی کنند و خدمات درمانی ارائه دهند.

در نظر داشته باشید که کلینیک پیراسته نه تنها مراقب سلامت دهان و دندان شما می باشد، بلکه دندانپزشکان اطفال نیز در دنتال زعفرانیه مشغول به فعالیت هستند که میتوانند مراقب سلامت دهان و دندان نوزادان، کودکان و نوجوانان دلبند شما باشند. همچنین دیزاین اختصاصی مربوط به دندانپزشکی اطفال وجود دارد که ترس کودکان شما را از دندانپزشکی کاهش میدهد. 

کلینیک پیراسته از سال 1397 به همت دکتر علیرضا جلالوند و تحت نظارت ایشان تاسیس شد. در نظر داشته باشید که تنها برترین دندانپزشک ها در کلینیک پیراسته مشغول به فعالیت هستند و دکتر جلالوند شخصا بر روی پروسه ی استخدام دندانپزشکان کلینیک پیراسته نظارت دارند و تماما برترین دستگاه های دندانپزشکی از سوئیس وارد این کلینیک میشوند.

دنتال زعفرانیه

کلینیک تخصصی دندانپزشکی پیراسته

آدرس:

تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، روبروی مرکز خرید پالادیوم

ساعات کاری :

از ساعت 8 الی 17

تلفن تماس :
02122172853-02122438771