Invisalign

ارتودنسی نامرئی

برای خندیدن همین حالا شروع کن!

داشتن بهترین لبخند بدون هیچ چیز اضافی

آیا دندان های کج و ناهموار دارید؟ در مرکز طراحی لبخند دندانپزشکی زعفرانیه ارتودنسی نامرئی را به شما پیشنهاد می کنیم ، تا لبخندی که شایسته آن هستید را دریافت کنید.

این روش غیر تهاجمی توانایی رفع ناهنجاری دندان های کج و زشت را به شما می دهد.

برخی از مزایای استفاده از ارتودنسی نامرئی عبارتند از:

بر خلاف براکت های معمول ( سیمی ) متداول که قابل مشاهده است ، ارتودنسی نامرئی به دليل شفاف بودن آن به سختی قابل دیده شدن است.

ارتودنسی نامرئی را می توان در هر زمان، مانند خوردن یا نوشیدن، از دندان جدا کرد.

بافت های لثه معمولا با براکتهای سیمی دچار التهاب و حساسیت می شوند ، در حالی که ارتودنسی نامرئی به دلیل صاف و بدون لبه های تیز این مشکل را حل کرده

ما Invisalign را به عنوان یک جایگزین برای ارتودنسی ثابت ارائه می دهیم. ارتودنسی نامرئی یا اينويزالاين از روش سفارشی ساخته شده از پلاستیک شفاف است ، که به راحتی قابل مشاهده نیست.

با استفاده از این براکت های شفاف ، براساس حرکت هایی که دندانپزشک شما برای شما برنامه ریزی کرده است دندان ها به حالت صحیح حرکت می کنند.

ارتودنسی نامرئی محصولی جدید است که با فناوری بالا می تواند ناهنجاری های دندانی را رفع کند.

برای ساخت این پلاک از تصویربرداری سه بعدی استفاده می شود ، به طوری که نیاز است هر دو هفته یکبار پلاک ها تعویض شود.

اینویزالاین

اکنون با ظهور روش درمانی جدید برای صاف و مرتب کردن دندان‌ها، زمان آن رسیده است که لبخند خود را زیباتر کنید.

الاینر شفاف پیشرفت مهمی در درمان ارتودنسی محسوب می‌شود. اینویزالاین یا الاینر شفاف، روشی راحت برای بیماران است تا با آسودگی خاطر درمان ارتودنسی را انتخاب و پشت سر بگذارند.

چرا اینویزالاین را انتخاب کنیم؟

فواید و مزیت‌های اینویزالاین صورت زیر است:

سریع تر بودن درمان - با تغییر هفتگی الاینر، سریع تر به نتیجه می‌رسید. بسته به واکنش خود به درمان به خصوص در افراد بزرگسال، طول دوره درمان متفاوت است و ممکن است دوره‌ های تغییر الاینر طولانی‌تر شود.

اثبات بهبود حرکت دندان‌ها - ثابت شده است که مواد SmartTrack® و SmartForce® در اینویزالاین کنترل بهتری بر حرکت دندان دارند.

تناسب بهتر - الاینر های ساخته شده از مواد SmartTrack راحت هستند. تناسب اندازه دقیق الاینر باعث می‌شود بیمار با آن بسیار راحت باشد.

کارایی بالا - الاینر اینویزالاین طیف گسترده ‌ای از مشکلات ارتودنسی را می‌تواند درمان نماید که از جمله آنها می‌توان به کراس بایت، کمبود فضا و فشردگی دندان‌ها، اوپن بایت، فاصله بین دندان‌ها ، اوربایت و آندربایت اشاره کرد.

نامرئی بودن - شاید بتوان گفت مهم‌ترین مزیت اینویزالاین، این است که شفاف و تقریباً نامرئی محسوب می‌شود به همین علت بسیاری از افرادی که دوست ندارند با دندان‌های سیم ‌کشی در جمع دوستان حاضر شوند و صحبت کنند ، استقبال خوبی از اینویزالاین داشته ‌اند.

راحتی - استفاده از اینویزالاین برای بیماران بسیار راحت است چرا که نه تنها هیچ بخش فلزی ندارد و مزاحمت ایجاد نمی‌کند بلکه متحرک بوده و بیمار می‌تواند هر زمانی که می‌خواهد آن را در بیاورد. بنابراین مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و غذا خوردن همانند گذشته آسان خواهد بود.

صرفه‌ جویی در زمان - اینویزالاین برای افرادی که سرشان شلوغ است و وقت ندارند، گزینه مناسبی است چرا که تنها هر شش هفته یک بار باید به ارتودنتیست مراجعه کنید.

فرایند درمان با اینویزالاین

مشاوره

در جلسه اول که مشاور است در مورد نیازهای ارتودنسی شما بحث می‌شود و در مورد این که آیا اینویزالاین گزینه مناسبی برای شما هست تصمیم ‌گیری می‌شود.

برنامه ‌ریزی درمانی

برای برنامه ‌ریزی ابتدا با استفاده از سیستم دیجیتالی اسکن، تصویر سه‌ بعدی از دهان گرفته می‌شود. بر اساس این تصویر دقیق، برنامه درمانی طراحی می‌شود که در آن حرکت دقیق دندان‌ها و طول دوره درمان در نظر گرفته می‌شود. با استفاده از نرم ‌افزارهای شبیه ‌سازی می‌توانید ببینید وضعیت کنونی دندان‌ها و وضعیت احتمالی آنها پس از درمان چگونه است.

الاینر شفاف

در این مرحله الاینر اختصاصی برای شما ساخته می‌شود. الاینر از جنس پلاستیک شفاف و بدون هر گونه قطعه فلزی است بنابراین کسی متوجه آن نمی‌شود. الاینر باید 20 تا 22 ساعت در روز استفاده شود تا نتایج مطلوب حاصل شود. تنها هنگام غذا خوردن و مسواک زدن باید الاینر را در بیاورید.

پیشرفت درمان

با شروع استفاده از الاینر، دندان‌ها به تدریج حرکت می‌کنند. در فواصل منظم باید الاینر را با الاینر جدید عوض کنید تا وارد مرحله بعدی درمان شوید. توصیه می‌شود هر هفته الاینر جدید استفاده شود و هر شش هفته یک بار برای چکاپ مراجعه نمایید.

TOP