مشاوره درباره قیمت ایمپلنت و شرایط پرداخت هزینه های ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان بهترین روش جایگزینی دندان از دست رفته است. دندانپزشک یک پیچ تیتانیومی کوچک را در استخوان فک در جای خالی دندان دریل میکند تا به عنوان ریشه عمل کرده و روی آن روکش دندان (تاج مصنوعی) نصب شود. ایمپلنت دندان از نظر عملکرد و زیبایی بسیار مشابه دندان طبیعی است و تشخیص ایمپلنت از دندانهای طبیعی مجاور بسیار دشوار است. پس از سپری شدن فرایند یکپارچگی استخوان (جوش خوردن ایمپلنت به استخوان) ایمپلنت محکم در جای خود تثبیت شده و استحکامی برابر با دندان طبیعی دارد.

ایمپلنت دندان جلوی پیری زودرس صورت را می گیرد

مزایای ایمپلنت دندان

ایمپلنت قوی تر از ریشه طبیعی دندان
با ایمپلنت بی نیاز از درمان ریشه
حفظ سلامت و شکل استخوان با درمان ایمپلنت
عدم نیاز به تراش دندان های مجاور با ایمپلنت

ایمپلنت مانع از تحلیل لثه

با جای خالی دندان لثه به سرعت تحلیل می رود

ایمپلنت مانع تحلیل استخوان

تحلیل استخوان با نبود دندان شدت می گیرد

مشکلات تغذیه با ایمپلنت حل می شود

به واسطه نبود دندان کافی تغذیه کافی صورت نمیگیرد

ایمپلنت افزایش اعتماد به نفس

با نبود دندان خندیدن متوقف و باعث مشکلات روحی و اجتماعی جدی می شود

ایمپلنت مانع بیماری های ایمنی بدن

تغذیه نا مناسب باعث کمبود بعضی پروتئین ها و در نهایت یو تغذیه خواهد شد

ایمپلنت مانع از دست رفتن باقی دندان ها

با نبود چند دندان باقی دندان های مجاور کج و به سرعت دچار تخریب می شوند

انواع کاربرد ایمپلنت در انواع مختلف بی دندانی

ایمپلنت های تیتانیومی به منظور قرار دادن یکی از کاربردهای مختلف جراحی در استخوان بیمار قرار می گیرند. ایمپلنت دندان را می توان به عنوان جایگزینی برای یک دندان ، گروهی از دندان ها و یا کل دندان ها استفاده کرد. ایمپلنت دندان را همچنین می توان برای تثبیت پروتز های شکننده یا لق استفاده کرد.

ایمپلنت کامل فک

استفاده از ایمپلنت برای کل فک و کل دندان های از دست رفته فک بالا و پایین

ایمپلنت برای پروتز های دندانی

دست دندان های قدیمی لقی دارند ، با ایمپلنت دندان می توان آن ها را در جای خود ثابت کرد

ایمپلنت برای چند دندان

اگر چند دندان را از دست داید ایمپلنت بهترین گزینه جایگزینی دندان های از دست رفته است

ایمپلنت تک دندان

حتی یک دندان از دست رفته را با ایمپلنت جایگزین کنید و مانند گذشته لذت ببرید

ایمپلنت

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان به دندان هایی که با استفاده از پروتز مصنوعی و پایه ایمپلنت جایگزین می شوند گفته می شود. ایمپلنت دندان معمولا از آلیاژ تیتانیوم ساخته می شود ، ایمپلنت دندان را می توان با پوشش های مختلف پوشش داد که ثبات و استخوان سازی را افزایش می دهد. ایمپلنت راه حل قطعی بی دندانی و جبران دندان های از دست رفته است.

موفقیت

درصد موفقیت انجام ایمپلنت

موفقیت انجام ایمپلنت به عوامل مختلفی بستگی دارد ، یکی از این عوامل خود بیماران هستند ، نحوه نگهداری از ایمپلنت ، شرایط سلامتی بیمار و مقدار و کیفیت استخوان فک محل کاشت دندان در فک بالا و پایین مشخص می کند موفقیت ایمپلنت تا چه حدی محتمل است  ، به طور کلی درصد موفقیت ایمپلنت تا 95 درصد وجود دارد و جای نگرانی نیست.

کاشت

بهترین زمان کاشت ایمپلنت

اگر دندانی پوسیده و آسیب دیده دارید که راهی جز کاشت دندان ندارید بهترین حالت و زمان کاشت دندان ، کاشت ایمپلنت بلافاصله پس از کشیدن دندان است ، البته دندان مورد نظر نباید عفونی باشد و مقدار زیادی استخوان در اثر عفونت از دست نرفته باشد ، در این شرایط شانس زیادی برای برای جایگزینی همزمان ایمپلنت وجود دارد.

دندانپزشکی تهران

متشکل از گروهی حرفه ای و ارائه بهترین خدمات درمانی به بیماران گرامی

امروزه افراد زیادی برای پر کردن جای خالی دندان‌ها و یا جایگزینی دندان‌هایی که به شدت صدمه دیده و دیگر قابل استفاده نیستند، از ایمپلنت دندان و یا پروتزهای مصنوعی بر پایه ایمپلنت استفاده می‌کنند. آمارها نشان می‌دهد ایمپلنت دندان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است. علت آن زیبایی و کارایی ایمپلنت دندان است که مشابه دندان طبیعی می‌باشد.

هزینه ایمپلنت دندان

بسیاری از بیماران سئوال می کنند که ایمپلنت دندان چه مقدار هزینه دارد. برای ارائه قیمت دقیق ایمپلنت دندان که با توجه به طرح درمان ، پوشش بیمه و شرایط پرداخت ، یک مشاوره رایگان در مطب ما رزرو کنید. ما گزینه های مالی زیادی را ارائه می دهیم و حتی شما را از برنامه تخفیف ایمپلنت مطلع می کنیم.

TOP