پیچ ایمپلنت

انواع برند و قیمت ایمپلنت دندان

هزینه و معرفی برند های برتر ایمپلنت دندان

بهترین برند ایمپلنت چیست؟

یکی از سئوالات رایج در رابطه با ایمپلنت که بسیاری از مراجعین میپرسند این است که کدام برند ایمپلنت بهتر است؟ و علت تفاوت قیمتهای ایمپلنت بر چه اساسی هست؟

ایمپلنت Strumann

در ابتدا باید عرض کنم که جنس ایمپلنت از تیتانیوم خالص و یا آلیاژ تیتانیوم هست و فرآیند ساخت بسیار پیچیده ای دارد که هر چه کیفیت تیتانیوم ایمپلنت و کیفیت ساخت و طراحی سطح ایمپلنت بهتر باشد ، ایمپلنت بهتری ساخته می شود و در نتیجه قیمت هم بالا تر میرود. (شرکت های صاحب سبک و معروف دنیا اینگونه هستند )

در دنیا کشورهای صاحب سبک در ایمپلنت عبارتند از : آمریکا ، سوئیس ، آلمان ، ایتالیا و فرانسه و در ایمپلنت های درجه ۲ و اقتصادی کره جنوبی و ‌‌‌...

نکته بسیار مهم این است که امروز کیفیت ایمپلنت زیاد وابسته به اسم کشور تولید کننده نمی باشد و ما باید به برند ایمپلنت توجه کنیم.

بهترین برندهای ایمپلنت دنیا که درجه یک دنیا هستند و بیشتر ایمپلنت های دنیا از روی این برندها کپی میشوند عبارتند از :

1: ITI Strumann سوئیس
2: kontact Biotech فرانسه
3: Zimmer Biomet آمریکا
3: AStra Bioear سوئد
4: xive آلمان
5:Biomet 3i آمریکا

توجه داشته باشید وقتی مثلا اسم ایمپلنت ساخت آمریکا ، سوئیس یا آلمان را آوردند حتما باید جزء برندهای بالا باشند که درجه یک محسوب شوند.

قابل ذکر است که بسیاری از ایمپلنت هایی که به اسم سوئیس یا آمریکا وجود دارد در برزیل و یا کشور دیگری ساخته میشود و هرگز درجه یک محسوب نمی شوند.

قیمت واقعی ایمپلنت درجه یک

نکته مهم دیگر اینکه ایمپلنت های درجه یک دنیا ذکر شده در بالا در حال حاضر قیمت تمام شده با روکش حداقل بین ۹۰۰۰۰۰۰تومان تا ۱۴۰۰۰۰۰۰تومان را دارند و کمتر از این قیمت به هیچ عنوان توجیه اقتصادی ندارد ، پس هر جا ایمپلنت درجه ی یک فرانسوی ،سوئیسی، آلمانی و آمریکایی کمتر از این قیمت دیدید به درجه یک بودن آن شک کنید و حتما برند ایمپلنت را خوب برسی کنید.

قیمت واقعی ایمپلنت درجه 2

ایمپلنت های درجه دو ، ایتالیایی ، سوئیس و غیره که قیمتی بین۵۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۹۰۰۰۰۰۰تومان بسته به برند ایمبلنت دارند.

ایمپلنت های اقتصادی کره ای که قیمتی بین۴۵۰۰۰۰۰ تومان تا ۸۵۰۰۰۰۰ تومان بستگی به نوع برند دارند.

موفقیت ایمپلنت به چه چیزهایی بستگی دارد؟

نکته بسیار مهم این است که موفقیت ایمپلنت بیشتر بستگی به کیفیت استخوان و تبحر و دانش جراح دارد و انتخاب برند ایمپلنت به چند عامل مهم بستگی دارد.

۱. کیفیت استخوان : مثلا در استخوانهای خوب و با کیفیت ایمپلنت های کره ای به خوبی جواب میدهند و نتیجه بسیار عالی دارد ولی در استخوانهای مشکل دار بهتر است که ایمپلنت های درجه یک سوئیسی ، آمریکایی و آلمانی استفاده شود.

۲. در زمانی که ما بعد از کشیدن دندان میخواهیم سریع ایمپلنت انجام دهیم بهتر است از ایمپلنت های درجه یک استفاده کنیم ولی وقتی سالهای قبل دندان را کشیده ایم و کیفیت استخوان خوب باشد ایمپلنت کره ای هم بسیار عالی جواب میدهد.

۳. زمانی که همراه با کاشت ایمپلنت پیوند استخوان یا جراحی سینوس انجام میدهیم بهتر است از ایمپلنت درجه یک استفاده کنیم.

چكیده :

بهترین برند ایمپلنت سویسی ITI اشترومن هست كه قیمتی بین ۱۳۰۰۰۰۰۰تومان تا۱۵۰۰۰۰۰۰تومان دارد.

(توجه داشته باشیم مثلا ایمپلنت sic هم سوئیسی هست ولی درجه ٢ میباشد و قیمتش خیلی کمتر میباشد )

بهترین ایمپلنت آلمانی xive هست که قیمت ایمپلنت فرانسوی کونتاکت بایوتک هم کیفیت بسیار عالی دارد و قیمتی در حدود ۱۲۰۰۰۰۰۰ تومان دارد .

نتیجه گیری نهایی هم اینکه در رابطه با ایمپلنت های درجه یک دنیا که بیشتر ساخت کشورهای آمریکا ، آلمان و سوئیس هستند ، به نام کشورها توجه نکنید و حتما به برند ایمپلنت توجه کنید ، چون به اسم همین سه کشور صاحب نام ، ایمپلنت های درجه دو و سه فراوانی وجود دارد.

قیمت ایمپلنت 1401

قیمت ایمپلنت فرانسوی با تحویل روکش تمام سرامیک 19500000 تومان

قیمت برند آشترومن سوئیسی یا آی تی آی 25000000 تومان

توجه کنید روی قیمت تمامی ایمپلنت ها ١۰درصد تخفیف اعمال میشود.

 

3.6/5 - (43 امتیاز)

TOP