لومینیرز لمینت سرامیکی فوق نازک بدون تراش ، نسل جدید لمینت دندان سرامیکی جهت اصلاح طرح لبخند در مطب آماده ارائه شد.

لومینیرز لمینت سرامیکی

مهمترین عیب لمینت های سرامیکی قدیمی نیاز به تراش مخرب دندان بود که دندانپزشکان همواره به دنبال برطرف کردن این عیب بودند، در سالیان اخیر شرکت Denmat آمریکا تحولی بزرگ در دندانپزشکی زیبایی ایجاد کرد و با تولید لمینت سرامیکی بسیار نازک بنام Lumineers که زیبایی فوق العاده و درخشندگی زیباتر از دندان طبیعی دارد که بدون نیاز به تراش دندان به سطح بیرونی دندان چسبانده می شود این مشکل را مرتفع کرده است.

لومینیرز

ویژگی های لومینیرز

١. ضخامت بسیار نازک در حد ٢/. تا ۴/. میلیمتر
٢. شباهت بسیار زیاد به مینای دندان
٣. عدم نیاز به تراشیدن دندانها
۴. باند بسیار قوی به دندان و داشتن دوامی بین ١۵ تا ٢۵ سال که فوق العادست
۵. بدلیل ساختار کریستالی درخشندگی بسیار بالای دارد و جذب آب و مواد رنگی ندارد و به همین دلیل ثبات رنگ بسیار بالایی دارد و نیاز به پالیش سالیانه ندارد.

مراحل انجام لومینیرز در دندانپزشکی

برای انجام لومینیرز تنها به دو جلسه حضور در مطب ما نیاز هست ، جلسه اول یک قالب کلی و عکسهای مخصوص با دوربین از دندانهای شما گرفته میشود و به کمپانی دنمت یا Denmat آمریکا ارسال میشود و جلسه بعد حدود یک ماه بعد لومینیرز های ساخته شده به ایران ارسال میشود و در مطب روی دندانهای شما نصب میشوند.

این لومینیرز ها تا ۵ سال کارت گارانتی بین المللی شرکت دنمت یا Denmat آمریکا به نام خود بیمار که تحت اسم پزشک معالجی که از طرف کمپانی دنمنت مجوز انجام لومینیرز را دارد به ایران ارسال میشود.

ما مفتخریم که جزء معدود مراکز رسمی ارایه خدمات لومینیرز در خاورمیانه هستیم که مجوز رسمی از طرف کمپانی دنمت یا Denmat آمریکا داریم. لازم به ذکر هست که این کارت گارانتی همه جای دنیا معتبر هست.

خبر خوش هم اینه که نمونه مشابه لومینیرز هم الان در ایران انجام میشه به نام سرامیک کانتکت لنز که هزینه بسیار مناسبتری داره و همان دوام بین ١۵ تا ٢۵ سال و با همان زیبایی منحصر به فرد ، خیره کننده و با گارانتی بدون قید شرط ۵ ساله مطب دکتر ما.

طراحی لبخند فوق زیبا با ۲۰ واحد لمینت سرامیکی فوق نازک نسل جدید ( کانتکت لنز یا لومینیرز ) ظریفترین و محکمترین لامینت سرامیکی دنیا

لامینت سرامیکی فوق نازک نسل جدید

لامینت سرامیکی فوق نازک نسل جدیدتمامی متریال استفاده شده برای سمان این لمینتها به دندان آمریکایی هستند.

با ما همچون الماس بدرخشید.

با خیالی آسوده صاحب لبخند لاکچری و منحصر به فرد شوید.

مطالب مرتبط با لمینت دندان

گالری عکس لامینت دندان

لامینت های سرامیکی بدون تراش (کانتکت لنز)