لمینت دندان تکنیک سان ست

از آن جا که ما در کار خود بلند پروازیم و علاقه مند هستیم این پرواز را با شما انجام دهیم ، پس روش های جدید در دندانپزشکی زیبایی را برای شما به کار میگیریم تا نتیجه ای بهتر از گذشته داشته باشیم ، تا شما لبخندی زیبا تر و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید ، اینکه شما لبخندی متفاوت تر و اختصاصی تر داشته باشید ، ما آن زمان احساس می کنیم در کار خود بهترین هستیم.

دندانپزشکی زعفرانیه برای سال جدید روش جدید لمینت دندان سان ست را ارائه می نماید ، این روش انحصاری ما در دندانپزشکی زیبایی است که توسط دکتر علیرضا جلالوند انجام می شوید.

لمینت دندان سان ست

لمینت سان ست

لمینت دندان تکنیک سان ست (sun set veneers ) مینیمال پرپ و no prep، تجربه ای جدید با بهترین و با کیفیت ترین لمینت دنیا

تکنیک مورد استفاده مدل های معروف اروپایی و هنرمندان مشهور هالیوودی ، برای اولین بار در ایران زمان تحویل یک روزه تا یک هفته ای با گارانتی بدون قید و شرط پنج ساله انحصاری در دندانپزشکی زعفرانیه

سیستم سان ست ونیر برای اولین بار در ایران و بطور انحصاری توسط کلینیک زعفرانیه (دنتال زعفرانیه) ارائه می شود.

این تکنیک با همکاری با لابراتوارهای تحقیقی اروپا و آمریکا توانسته است زیباترین و بهترین متد پروژه های درمانی و زیبایی دندان را همزمان به اجرا در بیاورد.

لمینت دندان تکنیک سان ست بدون تراش در سطح دندان و بدون هیچگونه آسیب بروی سطح دندان ساخته میشود. (مینیمال پرپ و no prep).

این سیستم کاربردی ترین و با کیفیت ترین لایه سرامیکی سطحی را بروی دندان ایجاد می کند و لمینت را از نظر ساختارهای آناتومیکی کاملا با الگو طبیعی دندان تطبیق میدهد.

این روش یک متد ترکیبی با فراوری نانو میباشد که روی سطح دندان بدون تراش و بصورت مینیمال پرپ قرار گرفته و با بافت طبیعی دندان ترکیب میشود و در نتیجه دندانها در زیباترین فرم خود قرار میگیرند.

نمونه لمینت سان ست ساخته شده در دنتال زعفرانیه تکنولوژی انحصاری دنتال زعفرانیه

سان ست

به ظرافت و زیبایی لمینت توجه فرمایید ضخامت کمتر از ٢/. میلیمتر برای اولین بار در ایران

لمینت سان ست انحصاری دنتال زعفرانیه

سیستم سان ست ونیر برای اولین بار در ایران و بطور انحصاری توسط کلینیک زعفرانیه (دنتال زعفرانیه) ارایه میشود. این تکنیک با همکاری با لابراتوارهای تحقیقی اروپا و آمریکا توانسته است زیباترین و بهترین متد پروژه های درمانی و زیباییی را همزمان به اجرا در بیاورد .

تکنیک سان ست بدون تراش در سطح دندان و بدون هیچ گونه آسیب بروی سطح دندان ساخته میشود (مینیمال پرپ و no prep).

این سیستم کاربردی ترین و با کیفیت ترین لایه سرامیکی سطحی را بروی دندان ایجاد میکند و لمینت را از نظر ساختارهای آناتومیکی کاملا با الگو طبیعی دندان تطبیق میدهد.

این روش یک متد ترکیبی با فراوری نانو میباشد که روی سطح دندان بدون تراش و بصورت مینیمال پرپ قرار گرفته و با بافت طبیعی دندان ترکیب میشود و در نتیجه دندانها در زیباترین فرم خود قرار میگیرند.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره های زیر تماس بگیرید

آدرس :تهران زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی روبروی مرکز خرید پالادیوم ساختمان پیراسته پلاک ٨١ طبقه ٧ واحد ٧٢

تلفنهای تماس برای هماهنگی

٢٢۴٣٨٧٧١ – ٢٢۴٣٧۶٢٢ – ٢٢١٧۴٨۵٣
همراه مطب: ٠٩١٢٠۴۵٧٣٧۶