لمینت دندان سان ست

بعد از لمینت دندان سان ستلمینت دندان سان ست (sun set veneers ) مینیمال پرپ و no prep، تجربه ای جدید با بهترین و با کیفیت ترین لمینت دنیا تکنیک مورد استفاده مدل های معروف اروپایی و هنرمندان مشهور هالیودی ، برای اولین بار در ایران زمان تحویل ٢۴ تا ٧٢،ساعته با گارانتی بدون قید و شرط پنج ساله

سیستم سان ست ونیر برای اولین بار در ایران و بطور انحصاری توسط کلینیک زعفرانیه (دنتال زعفرانیه) ارایه میشود. این تکنیک با همکاری با لابراتوارهای تحقیقی اروپا و آمریکا توانسته است زیباترین و بهترین متد پروژه های درمانی و زیباییی را همزمان به اجرا در بیاورد.

ویژگی های لمینت دندان سان ست

تکنیک لمینت دندان سان ست بدون تراش در سطح دندان و بدون تزریق بی حسی و بدون هیچ گونه آسیب بروی سطح دندان ساخته میشود (مینیمال پرپ و no prep).

این سیستم کاربردی ترین و با کیفیت ترین لایه سرامیکی سطحی را بروی دندان ایجاد میکند و لمینت را از نظر ساختارهای آناتومیکی کاملا با الگو طبیعی دندان تطبیق میدهد .

این روش یک متد ترکیبی با فراوری نانو میباشد که روی سطح دندان بدون تراش و بصورت مینیمال پرپ قرار گرفته و با بافت طبیعی دندان ترکیب میشود و در نتیجه دندانها در زیباترین فرم خود قرار میگیرند .

١. ضخامت بسیار نازک در حد ٢/. تا ۴/. میلیمتر
٢. شباهت بسیار زیاد به مینای دندان
٣. عدم نیاز به تراشیدن دندانها
۴. باند بسیار قوی به دندان و داشتن دوامی بین ١۵ تا ٢۵ سال که فوق العادست
۵. ثبات رنگ بسیار بالا

قبل از انجام لمینت دندان سان ستمراحل انجام لمینت سان ست در مطب ما

برای انجام لمینت های سان ست تنها به دو جلسه حضور در مطب ما نیاز هست، جلسه اول یک قالب کلی و عکسهای مخصوص با دوربین از دندانهای شما گرفته میشود و به لابراتوار اختصاصی ما ارسال میشود و جلسه بعد حدود ٢۴تا ٧٢ ساعت بعد لمینتهای های سان ست ساخته شده به مطب ارسال میشود و در مطب روی دندانهای شما نصب میشوند.

این لمینتها ٧سال گارانتی مطب ما را دارند و در صورت بروز هر مشکلی در کوتاه ترین زمان بصورت کاملا رایگان مرتفع میگردد.

بدون تراش ، بدون تزریق ، و بدون درد لبخندتان را در یک روز میسازیم.

برای اطلاعات بیشتر و رزرو وقت با شماره های زیر تماس بگیرین

آدرس :تهران زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی روبروی مرکز خرید پالادیوم ساختمان پیراسته پلاک ٨١ طبقه ٧ واحد ٧٢

تلفنهای تماس برای هماهنگی

٢٢۴٣٨٧٧١_٢٢۴٣٧۶٢٢_٢٢١٧۴٨۵٣
همراه مطب: ٠٩١٢٠۴۵٧٣٧۶
اینستاگرام:dental_zaferaniyeh