کامپوزیت ونیرقیمت کامپوزیت ونیر نسبت به روش های دیگر اصلاح طرح لبخند در دندانپزشکی زیبایی مانند لمینت دندان قیمت پایین تری دارد ، اما این تنها ویژگی روش کامپوزیت ونیر نیست.

روش کامپوزیت ونیر به عنوان یک روش محافظه کارانه شناخته می شود به همین دلیل یکی از ویژگی های منحصر بفرد این روش محسوب می گردد ، محافظه کارانه بودن این روش به این معنی است که در این روش دندان ها تراش نمیخورند و آسیبی به مینای دندان نمیرسد.

کاربرد های کامپوزیت وینر

امروزه پیشرفت در ساخت مواد کامپوزیتی به حدی رسیده که تقریبا هر مشکل دندانی اعم از به هم ریختگی های خفیف دندانی ، شکستگی دندانها ، پر کردن دندان ها ، بستن فاصله بین دندان ها و مهمتر از هر چیزی انجام اصلاح طرح لبخند را با کامپوزیت ونیر ممکن ساخته است.

قیمت کامپوزیت ونیر با توجه به به صرفه بودن آن و سرعت انجام تنها در یک جلسه ، آن را به یک روش پرطرفدار تبدیل کرده به طوری که در طول یک جلسه می توان دندان ها و لبخندی فوق العاده زیبا و لبخند هالیوودی را تجربه کرد.

دوام و استحکام بالای کامپوزیت ونیر باعث شده ، پر کردن دندان ها با روش آمالگام جای خودش را به این روش بدهد ، کامپوزیت دندان موادی همرنگ دندان هستند که می توانند زیبایی و طبیعی بودن دندان را برگرداند و دیگر هیچ دندانی به علت تیره بودن مواد آمالگام بد رنگ و بد شکل نشود.

عدم نیاز به ساخت و اجرای کامپوزیت دندان در خارج از مطب دندانپزشکی و اجرای آن تنها توسط دندانپزشک زیبایی باعث شده زیبا شدن دندان ها و اصلاح طرح لبخند وابستگی بسیاری به تجربه و هنر دندانپزشک زیبایی داشته باشد.

اصلاح طرح لبخندقیمت کامپوزیت ونیر در مطب ما

بستن فاصله دندان با کامپوزی ونیر

قیمت کامپوزیت ونیر در مطب دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه با تجه به مواد درجه یک از 900 هزار تومان تا 1200000 تومان برای هر واحد دندان می باشد.

جهت اطلاع از قیمت دقیق کامپوزیت دندان بهتر از با ما تماس بگیرید و یا به تلگرام ما پیام دهید ، ضمن اطلاع از قیمت می توانید درباره روش انجام و رزرو وقت از مل بپرسید.

روش انجام کامپوزیت ونیر

روش انجام کامپوزیت ونیر به این صورت است که دندانپزشک زیبایی مواد کامپوزیتی را که مانند خمیر است را روی دندان ها قرار داده و شکل دهد.

هنر و تجربه دندانپزشک عامل اصلی زیبایی دندان ها با روش کامپوزیت دندان است ، جهت اطمینان از اینکه نتیجه نهایی دندان ها چگونه قرار است با توقع شما جور باشد را باید در کارهای انجام شده قبلی پزشک زیبایی دندان بیابید.

بهترین روش اطلاع از رضایت بیماران و نتیجه نهایی کنجکاوی و دیدن نمونه کارهای انجام شده کامپوزیت دندان توسط دندانپزشک زیبایی است.

ما در دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه از قبل از انجام و نتیجه نهایی بیماران خود عکس تهیه کرده ، تا شما بتوانید ببینید روش ما چگونه است.

نمونه کارهای انجام شده کامپوزیت ونیر توسط دکتر علیرضا جلالوند را در گالری عکس کامپوزیت ونیر مشاهده فرماید ، همچنین در اینستاگرام ما نیز می توانید تصاویر را بررسی کنید.

همچنین جهت اطلاع از قیمت کامپوزیت ونیر با ما تماس بگیرید یا در تلگرام ما مشاوره بخواهید.