نصب نادرست لمینت دندان

لمینت دندان بهترین روش زیبایی دندان و ایجاد لبخند هالیوودی است ، این روش در دندانپزشکی زیبایی پرطرفدار ترین است و به تازگی خواهان زیادی دارد ، اما روش انجام لمینت دندان اهمیت زیادی دارد و این مهم وابستگی زیادی به تجربه و تبحر دندانپزشک زیبایی خواهد داشت.

در صورت عدم رعایت نصب صحیح لیمنت دندان ، می تواند عوارض جدی برای بیمار در بر داشته باشد ، بروز بیماری های پریودنتال ، مشکلات پوسیدگی دندان و از دست دادن دندان ها جدی است.

یکی از عوارض نصب نادرست لمینت دندان بیماری پریودنتال است ، این بیماری یه عفونت باکتریایی است که در بافت اتفاق و بیمار را درگیر این بیماری می کند ، تحلیل لثه ، لقی دندان و در نهایت از دست دندان دندان از عوارض این بیماری می باشد.

دندانپزشک زیبایی با تجربه از عوارض نصب نادرست لمینت دندان جلوگیری می کند

یک دندانپزشک زیبایی با تجربه زیادی که در طول سالیان فعالیت خود به دست آورده می تواند به درستی نصب لمینت دندان را انجام دهد ، دندانپزشک زیبایی خوب توانایی تشخیص ، تحلیل و انجام درست نصب لمینت دندان را داراست و این اطمینان به بیمار داده می شود به هیچ عنوان دندان لمینت شده درگیر بیماری های عفونی و لثه ای نمی شود.

دندانپزشکی زعفرانیه با دارا بودن تجهیزات و دندانپزشکان با تجربه و همچنین روش های نوین در دندانپزشکی زیبایی لبخندی سالم و زیبا را برای شما به وجود می آورد ، ما دارای روش های مختلف لمینت سرامیکی دندان شامل روش های آمریکا لومینیرز ، لمینت سرامیکی نسل جدید کانتكت لنز ، لمینت های کامپوزیتی ( ونیر کامپوزیت) و لمینت سرامیکی سان ست می باشیم.

پیشنهاد می کنیم جهت دیدن نمونه کارهای لمینت دندان انجام شده توسط دندانپزشکی زعفرانیه به گالری عکس لیمنت دندان مراجعه نماید ، همچنین جهت مشاوره با متخصصین و دندانپزشکان ما هم در تلگرام و هم با تلفن های مطب تماس حاصل نماید.