دندانپزشکی زیبایی

دندانپزشکی زیبایی یک روش مراقبت حرفه ای دهان و دندان است که بر زیبا کردن دندانها، دهان و لبخند تمرکز ویژه ای دارد. متداولترین روشهای زیبا سازی لبخند و اصلاح طرح لبخند اغلب ساده و سریع هستند اما برخی از درمانهای زیبایی لبخند نیز پیچیده و اختصاصی به شمار می آیند.

اصلاح طرح لبخند به این معنی است که با تغییراتی در رنگ یا فرم دندانی و یا هر دوی این پارامتر ها ، جذابیت و زیبایی را در هنگام لبخند یک فرد افزایش می دهد.

داشتن لبخند زیبا موجب افزایش توانایی های روحی و افزایش اعتماد به نفس فرد و توسعه نقش اجتماعی فرد در جامعه میگردد.

لبخند زدن و خندیدن از پدیده فیزیولوژیکی بدن می باشد که باعث افزایش هورمون های سودمند بدن می شود و نقش سازنده ای در بدن دارند.

ولی بسیاری از افراد به دلیل نداشتن طرح لبخند زیبا از لبخند زدن خوداری می کنند و دارای اعتماد بنفس کافی نیستند. از این رو افراد مختلفی در جامعه برای اصلاح طرح لبخند به دندانپزشکی زیبایی مراجعه می کنند.

بسیاری از ما از نداشتن طرح لبخند زیبا رنج می بریم و همواره برای اصلاح آن با پیشنهادات و تبلیغات مختلفی روبرو میشویم. حتی برخی از این روش ها را امتحان میکنیم ولی متاسفانه به هیچ نتیجه ای نمیرسیم .

از طریق روش های مختلفی برای زیبایی دندان ها اقدام میکنیم و به کلینیک های زیبایی و دندانپزشکی زیبایی مختلفی مراجعه کرده ایم ، اما بدلایل مختلف به نتیجه مورد نظر نرسیده ایم.

اصلاح طرح لبخند یکی از خدمات اصلی مرکز تخصصی دندانپزشکی زعفرانیه و پرطرفدار ترین موضوع میان افراد مختلفی است که می خواهند جذاب باشند و جایگاه اجتماعی خود را ارتقا دهند.

مرکز تخصصی دندانپزشکی زعفرانیه خالق لبخند زیبای بازیگران سینما برای اولین بار در کشور افتتاح شد، با بهره گیری از خدمات این مرکز ، زیبایی لبخندتان را به رخ دیگران بکشید.

دندانپزشکی زییایی زعفرانیه ارائه دهنده خدمات:

زیبایی دهان و دندان ، ایمپلنت و ارتودنسی

ونیرکامپوزیت (آی پی اس دایرکت)

لومینیرز و لمینت سرامیکی کانتکت لنز (بدون تراش)

ایمپلنت ( آمریکایی ، اروپایی )

کلیه خدمات دندانپزشکی زیبایی دارای ضمانت میباشند.

بهره گیری از خدمات این مرکز دندانپزشکی زیبایی ، لبخند و جذابیتی همانند هنر پیشه های هالیوودی تجربه کنید.

می توانید همین حالا با دندانپزشکی زعفرانیه واقع در زعفرانیه خیابان مقدس اردبیلی روبروی مرکز خرید پالادیوم تماس بگیرید و وقت خود را رزرو کنید.

اصلاح طرح لبخند بازیگران