بلیچینگ

زیبا کردن لبخندتان، بزرگترین سرمایه گذاری است که می‌توانید برای زیبایی خود انجام دهید. تیم متخصصین ما می‌توانند با انجام درمان اصلاح طرح لبخند، نه تنها ظاهر شما بلکه کیفیت زندگی شما را بهبود بخشند.

سفید کردن دندان می‌تواند به طور قابل ملاحظه‌ای ظاهر شما را جوانتر و زیباتر کند. هرچند بسیاری از افراد این تصور را ندارند، اما می‌توان عمل بلیچینگ را به عنوان جایگزینی برای انجام جراحی‌های زیبایی صورت در نظر گرفت. در واقع این عمل یکی از درمان‌های ویژه در دندانپزشکی زیبایی است که می‌تواند تاثیر بسیار عمیقی بر زیبایی کلی چهره‌ی شما و محو کردن آثار پیری از چهره‌ی شما داشته باشد.

بلیچینگ به عمل سفید کردن دندان ها گفته می شود که به صورت بلیچینگ در خانه و بلیچینگ در مطب انجام می شود ، از آنجا که عمل سفید کردن دندان ها با مواد شیمیایی غیر آسیب رسان انجام می شود ، غلظت مواد در دو روش بلیچینگ در خانه و بلیچینگ در مطب متفاوت است.

روش بلیچینگ به این صورت است که ترکیب شیمیایی که عوامل اکسید کننده را آزاد می کند و منجر به حذف رنگدانه های داخل دندان می شود.

در هر حال از آنجا که عامل رنگ گرفتگی ممکن است داخلی یا خارجی باشد ضمن بررسی علت رنگ گرفتگی می توان انتظار بهتری را از بلیچینگ داشته باشید.

تغییر رنگ داخلی مینای دندان ممکن است به علت افزایش سن ، ترک دندان ، مصرف دارو مثل تتراساکلین ، استفاده مداوم از فلوراید ، یرقان ، پورفیریا ، پوسیدگی دندان و کشیدن سیگار باشد.

در هر حال ماندگاری بلیچینگ در خانه زیاد است به همین صورت مدت زمان انجام بلیچینگ در خانه بیشتر از ۲ هفته است ، اما بلیچینگ در مطلب در یک جلسه اما زمان ماندگاری آن حدود یکسال است.

همچنین می توانید هر دو روش یعنی هم بلیچینگ در مطب و هم بلیچینگ در خانه را با هم انجام دهید تا ماندگار آن افزایش پیدا کند.