بازگرداندن عملکرد و سلامت لبخند

ما در دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی زعفرانیه، سعی می کند عملکرد و سلامت لبخند شما را با روشهای اصلاح طراح لبخند بازگردانیم.

همه افراد چه بصورت مادرزادی و چه بصورت بروز یک اتفاق ناخوشایند لبخندشان دچار صدمه شده است ، ما در دندانپزشکی زیبایی زعفرانیه دوست داریم آن را تعمیر کنیم.

طراحی لبخند در دندانپزشکی می تواند دندان ها، لثه ها و یا فک را به طوری که لبخند شما زیبا شود بازگرداند. در صورت نیاز، جراحی بازسازی ایمن و موثر است.

گاهی اوقات کارهای زیبایی و دندانپزشکی وسیع تر برای کمک به شما برای رسیدن به لبخند زیبا و همچنین برای بهداشت دهان و دندان ضروری است.

کاربرد اصلاح طرح لبخند

جایگزین کردن دندان های از دست رفته با ایمپلنت
بهبود عملکرد جویدن
ب
ازگرداندن زیبایی دندان هایی که شکسته، ترک خورده و آسیب دیده
بستن فاصله میان دندان ها

کمک به خوردن و صحبت کردن به طور طبیعی
افزایش زیبایی
ظاهر لبخند

خدمات بازسازی مدرن دندان ها در دندانپزشکی

با توجه به پیشرفت های دندانپزشکی ترمیمی و مراقبت های جراحی دهان، می توانیم بیشتر نواقص دندان را اصلاح کنیم. اگر دندان های شما به طور قابل ملاحظه ای آسیب دیده یا نابود شده اند، این امید وجود دارد که صد در صد زیبایی و عملکرد دندان ها بازگردانیم.

در دندانپزشکی زعفرانیه، فرمول ما برای ایجاد یک لبخند ایده آل برای همه متفاوت است ، با توجه به وضعیت فردی نتیجه دلخواه برای بعضی ها ممکن است به معنی تغییر شکل دندان و روش سفید کردن باشد، در حالی که برای افراد دیگر نیاز به باندینگ، ارتودنسی، تغییر شکل دندان ، قرار دادن تاج دندان یا کامپوزیت ونیر یا حتی بازسازی کامل دهان باشد. هیجان انگیز است که به اطلاع شما برسانیم تجربه ما در ایجاد هزاران لبخند زیبا می تواند رویای شما را به واقعیت تبدیل کند.

ما می دانیم مردم انتظار یک لبخند زیبا را دارند و جامعه امروز ، انتظار دارد که مردم لبخند زیبایی داشته باشند.